forgot password?


Koji astrolog ima najlepsi pristup klijentu ?
Posted: 21 Listopad 2012 07:52 PO.P  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

  Postovani kolege i forumasi..
Nekako mi se nametne pitanje, samo od sebe….  U poslijednje vreme gledam one po Tv koji skidaju magiju putem tv ekrana !? Da nije smesno bilo bih zalosno !?
Ja licno imam svoj stav prema astrologiji ali i prema klijenteli. Svako od nas gradi svoj ugled. Nisam prepametna ali ono sto znadem, uvjek zelim podeliti s ostalima ...
Volela bih da cujem iskustva u radu s kolegama astrolozima, uopste o Astroloskim kongresima ali i s cime se srecu astrolozi u radu s klijentelom.
Evo, da se predstavim; Dugo godina radim sa klijentelom, radila sam po Tv stanicama imam dobrog iskustva u radu nekih 23 godina. Astrologiju sam ucila sama, a nedavno sam odlucila da sertifikujem svoje znanje u oblasti KARMICKE ASTROLOGIJE. Veoma me interesuje medicina i psihologija i tu sam postigla znacajne rezultate kada je u pitanju korekcija i rad sa decom koja imaju neki od oblika epi stanja i autizma. To je iz razloga jer verujem da srz i problem autizna ima duboke korene cak iz perioda dok je fetus u utrobi majke. Tu nastaju blokade, energetske traume koje se lece iskljucivo socijalizacijom i razvijanjem emotivnih i motornih funkcija pokreta celokupmog tela (ruku, nogu, ociju, govora i iskljucivo sluha koji je jako povezan sa nervnim zavrsecima saka). Takodje, imam rezultata u pronalazenju i odkrivanju autoimunih bolesti koje su specificne kada se nezna uzrok neke bolesti. Tada se lako postavi status preko natalne karte. Teologija , feng shui, kristaloterapija, reiki i psihologija su mi dodatna interesovanja…
Eto toliko o meni, nadam se da ce mi kolege sa foruma postaviti neko jako interesantno pitanje pa i da ga resimo, ovako zajedno !

S postovanjem Sladjana

Profile
 
Posted: 15 Kolovoz 2023 03:56 PO.P   [ # 1 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  1
Joined  2023-08-15

Reći ću vam ko ima najgori - ASTROFON 21 ASTROFON 22 VAŠ ASTROLOG tamo sede ljudi koji nemaju apsolutno nikakvo znanje.

Obrad koji je vlasnik firme je GODINAMA KRADE sa interneta autorske tekstove i BEZ POTPISA i odobrenja autora te tekstove godinama objavljuje na stranicama na kojima reklamira svoj call centar.
U tom njegovom call centru sede ljudi BEZ ikakvog znanja. Zavlače naivne ljude u priču.

Tako kradjom OBRAD i ASTROFON 21 i sve njegove sestrinske firme

LAŽNI UTISAK da ti ljudi nešto znaju nešto pišu a oni NEMAJU pojma jer ne znaju ni jedan pismeni astrološki tekst da napišu, znaju da prepisuju i kradu, varaju. 

E sad treba reći, Obrad ima dete a svaki se lopovluk preko deteta vraća, tako da će sve pokradeno unesrećiti to njegovo dete. Neka zahvali ocu LOPOVU.

Profile
 
Posted: 21 Kolovoz 2023 12:40 PO.P   [ # 2 ]  
Jr. Member
RankRank
Total Posts:  50
Joined  2022-03-26

Dobar dan zanima me jel se iz moje natalne karte vidi predispozicije za blizance u budućnosti da imam 01.12.1992. 22:15 Osijek

Profile
 
‹‹ TRECA SRECA      prvi put na forumu ››